Powrót do wszystkich odcinków

Warsztaty produktowe - kiedy, dlaczego, i czy warto?

O tym, co dają warsztaty produktowe i dlaczego warto zdecydować się na nie na każdym etapie rozwoju produktu.

Marek Pankowski (Backend Developer) i Michał Mazur (Design Team Lead) dzielą się swoimi doświadczeniami z prowadzenia warsztatów produktowych. Na czym polegają i jakie korzyści dla founderów z nich płyną? Czy łatwo jest wyłonić MVP? Czy dzięki warsztatom można zdobyć finansowanie? O tym, i nie tylko posłuchasz w najnowszym odcinku naszego podcastu.

Posłuchaj na:

O rozmówcach

Marek Pankowski

Backend Developer

Backend developer świadomy, że świetne produkty opierają się nie tylko na świetnych technologiach, ale również na dobrze zaplanowanej strategii i organizacji. Uczestniczył w wielu warsztatach odkrywania produktów i pomagał przedsiębiorcom w realizacji ich pomysłów biznesowych. Po godzinach lubi bić rekordy F1 na torze Monza w Gran Turismo.

Michał Mazur

Design Team Lead

W EL Passion od 2017 roku. Zbierał doświadczenie zarówno w agencjach, jak i wewnętrznych zespołach produktowych, budując i rozwijając produkty pod kątem user experience. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na konferencjach, szkoleniach branżowych, w swoim podcaście oraz kursach online. Na co dzień iteruje posiłkami - żaden dzień miesiąca nie może mieć tego samego menu!

Naklejka ITeracja podcast
Naklejka ITeracja podcast

Newsletter EL Passion

Zapisz się do newslettera EL Passion, aby nie przegapić świeżych newsów ze świata IT.

Dzięki! Najnowsza edycja newslettera lada moment będzie w Twojej skrzynce.
Niestety nie mogliśmy Cię zapisać. Sprawdź raz jeszcze poprawność wpisanego adresu email.
Klikając "Akceptuję" zgadzasz się na przechowywanie plików cookies na tym urządzeniu, aby umożliwić nam zbieranie danych analitycznych na temat ruchu na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę prywatności.